Probleminiz Sadece Bağırsaklarınızda Sıkışmış Dışkı Olabilir…

Karnınızda devamlı bir şişlik mi hissediyorsunuz? Aslında belki de bu şişmanlık değil, bağırsaklardaki sıkışmış “dışkı”. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında sıkışmış dışkıdan kurtulmak için önereceğimiz tarifleri uygulayabilir ve bu şişkinlik halinden kurtulabilirsiniz.

Sassy Suyu” Bildiğiniz suyu tam olarak bir yağ yakıcıya döndüren bu formül sindirim sisteminin kuvvetlenmesini sağlıyor, üstelik hiç kalorisi yok!
Cynthia Sass isimli diyetisyen tarafından oluşturulan “Düz göbek diyeti” diyetinin başkahramanı olan bu su, zayıflamak adına bol miktarda Sassy Suyu tüketimini içeriyor.

Sassy Suyu” Bildiğiniz suyu tam olarak bir yağ yakıcıya döndüren bu formül sindirim sisteminin kuvvetlenmesini sağlıyor, üstelik hiç kalorisi yok!
Cynthia Sass isimli diyetisyen tarafından oluşturulan “Düz göbek diyeti” diyetinin başkahramanı olan bu su, zayıflamak adına bol miktarda Sassy Suyu tüketimini içeriyor

.

İşte Sassy Suyu’nun tam tarifi:

* 2 litre su
* 1 çay kaşığı rende taze zencefil
* 1 orta boy limon yuvarlak ve ince şekilde doğrayın
* 1 orta boy salatalık, soyun ve ve ince yuvarlak dilimler şeklinde doğrayın
* 1 çay kaşığı nane yaprağı

* 1 çay kaşığı yeşil çay

* 3 ad. Acı çehre

* 5 ad. Tane karabiber

* 10 ad. tane kişniş

Sassy Suyu Yapılışı: Listede bulunan bütün malzemeleri geniş bir sürahiye koyun ve tümünü 2 litre su ile karıştırın. Bu karışımı bir geceden sabaha kadar buzdolabında bekletin. Sonraki gün ilk olarak sabah aç karnına başlamak kaydı ile bütün gün boyunca 4-5 bardak kadar için.
Yaptığınız bu karışımlı suyu kahvaltılardan önce için. Bu şekilde başlarsanız çok daha çabuk ve etkili şekilde sonuca ulaşabilirsiniz. Suyu içtikten sonraki iki saatten sonra, göbeğinizde hissettiğiniz şişkinliğin bir kısmının yok olduğunu göreceksiniz.

5.Bu şişkinlik konusunda araştırmalar yürüten diyet uzmanları, Sassy Suyu’nun düzenli şekilde içmenin yanı sıra, biraz bedensel aktivite ve egzersiz ile, bel kısmında bulunan yağların eritilebileceğini ve aynı zamanda göbekteki şişkinliğin zaman içinde ineceğini söylüyorlar.

Ama dikkat! Uzmanlar Sassy Suyu’nu hamileler için ve aynı zamanda mide sorunu olanlar için tavsiye etmiyorlar. Bunun yanı sıra çok hassas ve alerjik bünyelere de uygun değildir.

İlgili Makaleler / Haberler/Kaynakça:

Prof. Dr. Turan Baytop Türkiye de Bitkilerle Tedavi

Ayhan Yalçın Şifalı bitkiler Ansiklopedisi

Prof Dr. Ivan Isaev Ivanov  Şifalı Bitkilerle Tedavi Atlası

Mag. Farm. Ilıya Ivanov Lancev Şifalı Bitkilerle Tedavi Atlası

Dr. Med. Geo Kırılov Neşev Şifalı Bitkilerle Tedavi Atlası

Prof. Dr. İbrahim AdnanSaraçoğlu Tıbbi Bitkiler Rehberi

Maria Treben Tanrı’ nın Eczanesinden Sağlık

Seyyid Ahmet Tillovi Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir